"Bo każdy kot to osobna historia...."

 

Całuski w nowych domkach :) :)

 • MIOT E KOCI CAŁUS*PL ur. 27.04.2018

  MIOT E

 • BSH A - Niebieska, ur: 27.04.2018

   

  EMMA, to wspaniała i piękna córeczka IC Arwenki i GIC Zahida, ma wspaniały kolor futerka, budowę i śliczne duże oczko :)

  Dzisiaj mieszka z niesamowicie kochającą rodzinką w Piasecznie, gdzie jest rozpiszczana, przytulana i ogromnie kochana. Swoim domownikom towarzyszy w każdej czynności.

  Pani Dorotce, Panu Piotrowi wraz z córkami dziękujemy za ciepły, pełen miłości domek :)

  Więcej można znależć na  alt

   

  Emma hodowli

   

  Emma w Nowym Domku
 • BSH A - Niebieska, ur: 27.04.2018

   

  ELSA prześliczna niebieska misia, która po swojej mamusi IC Arwence i tatusiu GIC Zahidzie odziedziczyła futerko o fantastycznej strukturze i kolorze. Cudownie wpisuje się w standardy rasy,c o napawa nas ogromną dumą.

  Dzisiaj Elsa mieszka w Tychach z cudoną Panią Madzią i jej rodziną. A jej ulubionym przyjacielem jest kocurek rasy Ragdoll - Rudolf :) z którym są niemal nierozłączni. Jest oczkiem w głowie swoich "człowieków" :)

  Cieszymy się, że misia odnalazła się w domku z Rudolfem i nową kochająca rodzinką - te szkraby nawet wspólnie oglądają telewizję :) :) :)

  Pani Madzi i jej rodzinie ślicznie dziekujemy za cudowny, kochający domek.

   

  Więcej można znależć na  alt

   

  Elsa hodowli

   

  Elsa w Nowym Domku
 • BSH A - Niebieski, ur: 27.04.2018

   

  ELTON BLUE, stworzony do mieszkania z dziećmi :) Kocurek o cudownym, spokojnym usposobieniu, który uwielbia "grać w łapki" z najmłodszą jego opiekunką.

  Wszedzie go pełno i jest bardzo ciekawski. Nikt tak nie nadzoruje wszystkich domowych czynności jak właśnie ten Słodziak :). A jak rybka lezy na blacie.. no no.. czemu nikt jej nie chce dać :) :) :)

   

  Eltonik mieszka z niesamowitą rodziną w Siechnicach ( obok Wrocławia) - jest kochany i rozpieszczany. A jesgo niepowtarzalny charakter - czuły rozrabiaka - dostarcza ogromnej ilości pozytywnych emocji :)

  Marcie i Marcinowi ogromnie dziękujemy za wspaniałą opiekę nad tym Słodziakiem :)

  Więcej można znależć na  alt

   

  Elton Blue hodowli

   

  Elton Blue w Nowym Domku
 • BSH A - Niebieski, ur: 27.04.2018

   

  ELLIOT to przystojny kocurek o pięknym wyrazistym oczku, cudownym umaszczeniu - tak jak jego rodzeństwo i fantastycznym usposobieniu.

  Uwielbia towarzyszyć swoim opiekunom w każdej chwili, zawsze jest obok oczekując na czułości i głaskanie :). Uwielbia małą Zosię, pomimo jej ogromnych pokładów miłości, a w swoim domku jest "Panem i władcą" :) :)

  Szkrab mieszka we Wrocławiu wraz z Kasią i Adrianem oraz małą Zosią :) Pięknie dziękujemy za kochający i pełny czułości domek dla tego maluszka

  Więcej można znależć na  alt

   

  ELLIOT hodowli

   

  ELLIOT w Nowym Domku
 • BSH A - Niebieski, ur: 27.04.2018

   

  EVEREST to niesamowity słodziak i tak jak braciszkowie jest kochanym łobuzem :) Tak samo jak rodzeństwo ma cudny kolor futerka i niesamowite oczko :) :)

  Słodki EVIK ( tak jest nazywany w swoim domku) mieszka w Warszawie z cudowną Agatką i Igorem. Jak na kocurra przystało jest Panem na włościach :). Uwielbia gości, jest bardzo towarzyski i otwarty, a jak dom pustoszeje i goscie znikają potrafi siedieć pod drzwiami i swoim gadulstwem wyrażac dezabprobatę :) :) Wówczas już tylko pieszczoty do przekonują, że nadal jest w centrum uwagi :)

  Agatko, Igorze cieszymy się, że szkrab zamieszkał z tak wspaniałą rodzinką. Ze ma kochający domek i opiekunów dla których jest oczkiem w głowie :)

  Więcej można znależć na  alt

   

  EVEREST hodowli

   

  EVEREST w Nowym Domku
 • MIOT D KOCI CAŁUS*PL, ur: 30.03.2018

  MIOT D

 • BSH A - Niebieska

  DAENERYS to niebieska piękność, wykapana córcia tatusia Yang Ethos ( w hodowli Sublime*PL), a jednocześnie przejęła subtelną piękność po mamusi Lavenie. Ta misia została z nami w hodowli - ujęła nas swoim sercem, delikatnością i odwagą.

  Dziś misia fantastycznie prezentuje swoje uroki na Wystawach Międzynarodowych, a przy tym imponuje odwagą i spokojem - jest urodzona do prezencji swoich walorów.

  W tej piękności pokładamy ogromne nadzieje hodowlane - jej cudowna struktura sierści, budowa ciała, piękne otwarte oczko i cudny jego okrąg - już doceniane przez sędziów z całej Europy mówi, iż po tej piękności i po tym charakterze będą się rodzić wspaniałe Całuskowe dzieciaczki :)

  A zasypianie przy jej mruku jest bezcenne :) :) Nasz kochany traktorek :)

  W domu mówimy DENI :), nasza bajkowa księżniczka :)

  Więcej można znależć na  alt

   

  Daenerys hodowli

   

  Daenerys piękność hodowlana
 • BSH A - Niebieska

  DALIA, och i ach... :) przepiękna niebieska kicia. Ogromnie przytulaśna i rozmruczana. Pamiętamy jak wkradała się do sypialni i delikatnie trącała łapką aby ją głaskać :)

  Dzisiaj ta wyjątkowa piękność mieszka w Lądku Zdroju z równie niesamowitą Klaudią :). Ale to co jest niesamowite, to fakt, że kicia mieszka z naprawę wyjątkową osobą :) Dlaczego? Klaudia pomaga każdemu, ma w sobie ogromne pokłady wsparcia społeczeństwu - wiele akcji harytatywnych.. długo by pisać, ale to co imponujące to społeczność miasta, jej przyjaciele i rodzina, znając marzenia tej wyjątkowej osoby zapragnęli je spełnić i zwołali zbiórkę urodzinową dla Klaudii - zakup kici brytyjskiej... od razu wiedziano, że to będzie DALIA.

  Dalia zawitała w domku Klaudi po urodzinach (kicia musiała osiągnąć odpowiedni wiek aby opuścić hodowlę), jest oczkiem w głowie swojej właścicielki. A my jako hodowla jesteśmy dumni, że to dziecię mieszka z tak wspaniałą, imponująca osobą o ogromnym sercu.

   

  Więcej można znależć na  alt

   

  Dalia hodowli

   

  Dalia w nowym domku
 • BSH A - Niebieskia

  DESTINY - przeznaczenie :) Nie przypadkowo ta piękność otrzymała to imię. Misia o cudownym usposobieniu. Tak jak siostry rozmruczana - nazywana traktorikiem w swoim domku, a przy tym pełna arystokrackiej gracji :)

  Destiny mieszka z cudowną Kasią we Wrocławiu i rośnie na prawdziwą piękność :). Ma wspaniały, kochający domek.

  Kasi dziękujemy za cudowną opiekę nad naszym kocim dzieciątkiem :) i piękne relacje z życia ślicznotki :)

  Więcej można znależć na  alt

   

  Destiny hodowli

   

  Destiny w nowym domku
 • BSH A - Niebieski

  DIAMOND wspaniały synek Laveny i przystojniaka Yanga Ethos z hodowli Sublime*PL

  Niesamowicie ciekawski miś, z ogromnym zasobem energii, a przy tym jak każde dzieciątko po tej parze niepoprawny mruczek :)

  Diamond, słodki Diamencik mieszka w Niemczech ze swoją wspaniałą, kochająca rodzinką. Do przemierzenia miał niemal 900 km.. Jejku, ale byliśmy przerażeni tą trasą, a on ( odważniak :)) dzielnie zniósł tak długą drogę.

  Dziś rozpieszczany, kochany i wyjątkowy DIAMOND rośnie na cudownego przystojniaka. Panu Grzesiowi i Pani Violi dziękujemy za tak wspaniały domek dla tego słodziaka

  Więcej można znależć na  alt

   

  Diamondw hodowli

   

  Diamond w nowym domku
 • BSH A - Niebieski

  DRAGON - to kopia swojego tatusia Yanga Ethos ( z hodowli Sublime*PL). Niesamowicie mężny o cudownym, ciepłym charakterze brytyjski MIŚ :). Ma w sobie ogromne pokłady wrażliwości

  Jak wszystkie dzieci po Lavence i Yangu - rozmruczany jak traktorek.

  Dziś mieszka z fantastyczną Rodziną Pani Basi w Bieruniu, gdzie jest serduszkiem w oku dwóch wspaniałych córek i ich rodziców. Dragonek jest towarzyszem zabaw i jednoczesnie nadzorcą spoglądającym z góry na "swoich domowników".

  Pani Basi i jej wspaniałej rodzinie dziękujemy za fantastyczną opiekę nad tym arystokratą :)

   

  Więcej można znależć na  alt

   

  Dragon hodowli

   

  Dragon w nowym domku
 • MIOT C KOCI CAŁUS*PL ur. 24.05.2017

  MIOT C

 • BSH A - Niebieski

  CAKE BLUE, przecudny synek Arwenki I Zahida (w hodowli Megilla*PL).
  Bardzo ciekawski, i kochany miś.

  Okazuje się, że też niesamowity przytuak - co rzadko u brytyjczyków się zdarza, choć z wiekiem stają sie bardziej miziaste . Skąd imię?? Jak zawsze w Kocim Całusie - nie przypadkowo.No jak patrzyliśmy na tego słodziaka to takie piękne CIACHO do schrupania . I tak też nazywany przez Kamilę z która mieszka we Wrocławiu :):) "CIASTEK"

  Uwielbia podróżować i spędzać czas z kcoimi i psimi przyjacielami, którzy towarzyszą całej rodzince Kamili.

  Więcej można znależć na  alt

   

  Cake w hodowli

   

  Cake w nowym domku
 • BSH A - Niebieski

  CAMELOT, przepiękny synek Arwenki i Zahida ( w hodowli Megilla*PL).

  Zawsze dostojny, przyglądający się rodzeństwu i z wielką gracja dołączający do zabaw. Camelociek dziś mieszka w Kielcach z cudowną rodziną Pani Moniki. Jest kochany i rozpieszczany.

  Rośnie z niego cudowny kocurek o mocnej budowie i łantastycznym koorze futerka.

  Wciąż jest dostojnym Camelotem - bo przecież imię zobowiązuje :)

  Więcej można znależć na alt

   

  CAMELOT w hodowli

   

  Camelot w nowym domku
 • BSH A - Niebieski

  CHarlie, przepiękny synek Arwenki i Zahida ( w hodowli Megilla*PL).

  Niesamowicie odważny i ciekawski kocurro :). Mieszka we Wrocławiu z cudowną, kochająca rodziną - Panią Beatką, Panem Grzesiem i ich córeczkami, które kochają Charliego bez granic.

  Misiek towarzyszy we wszystkich zabawach z dziewczynkami - pomaga nawet uładac klocki - hihihihi :) i pakować świąteczne prezenty :) - no dobrze pilnować Świąteczne prezenty.

  Więcej można znależć na alt

   

  Charlie w nowym domku

   

  Charlie w nowym domku
 • BSH A - Niebieski

  CYNAMON, niebieski słodziak synek Arwenki :) i Zagoda (w hodowli Megilla*PL)

  Niesamowicie aktywny kocurek, Cynamon - Ancymon - tak na poczatku określany przez Olgę, z która mieszka we Wrocławiu. Ciekawski i wszedzie go pełno :)

  Cynamonek od niedawna ma "brata"  - rudziutkiego przystojniaka, z którym zżył się bezwarunkowo. Chłopaki sa wręcz nierozłączni :)

  Więcej można znależć na alt

   

  Cynamon w hodowli

   

  Cynamon w nowym domku
 • BSH A - Niebieski

  CHESTER, mieszka z Angeliką i Radkiem w Katowicach.

  Chesterek to miziak, przytulak i rozrabiaka w jednym. Jest przepięknym niebieskim misiem, oczkiem w głowie swoich opiekunów i ich rodzinki :)

  Wyjątkowo opiekuńczy, ciekawski i rozgadany kociaczek :). Mieliśmy okazję odwiedzić mruczka - rośnie przepięknie, ma cudowną sierść i jest bardzo odważny :), a przy tym bardzo, bardzo kochany :)

  Więcej można znależć na alt

   

  CHESTER w hodowli

   

  Chester w nowym domku
 • Miot B przyszedł na świat 2017-05-02


  Matka: Grand International Champion Lavena Matikoty*PL

  Ojciec: World Champion Carbo 7 Tajemnic*PL

   
 •  

  BSH A - Niebieski

  BON JOVI synek, Lavenki i Carbo ( w hodowli Megilla*PL)

  Jego imię jest nieprzypadkowe :) - żaden maluch tak nie krzyczał, jak ten mały szkrab... a z czasem niepowtarzalna była z niego gaduła. Od małego ogromne pokłady enerii - jak jego rodzeństwo padało po intensywnych zabawach, ten mały "huragan" niezmordowany i nigdy nie zmęczony - hahaha dalej i wszedzie go było pełno :) I tak samo jest dziś w jego cudownym domku u Pani Joli.

  MIś mieszka w okolicach Opola i jest kochanym i rozpieszczanym mruczusiem. Jak domownicy wracają do domu - nie odpuści - obowiązkowo trzeba go wygłaskać i wy przytulać. Jest oczkiem w głowie i serduszkiem swojej rodzinki.

  Więcej można znależć na  alt

   

  Bon w hodowli

   

  Bon w nowym domku
 •  

  BSH A - Niebieska

  BELLA urocza córeczka GIC Lavenki i WCH Carbo (w hodowli Megilla*PL)

  Na poczatku niesamowity diabełek, dziś miziak i przytulak :) :)

  Bellunia mieszka z Olą w Warszawie, gdzie jest oczkiem w głowie swojej kochającej "mamusi" :). Jest bardzo ciekawską kicią i wszędzie jej pełno. Każdego ranka przychodzi się poprzytulać to niesamowicie rozczula

  Miśka, pieknie rośnie stając się cudowną brytyjką.

  Więcej można znależć na  alt

   

  Bella w nowym domku

   

  Bella w hodowli
 •  

  BSH A - Niebieska

  BONNIE BLUE, coreczka naszej Lavenki i pięknego Carbo (w Hodowli Megilla). B-Bąbelek!!! Mieszka w cudownym i kochającym domku w Łodzi u Sebastiana :)

  Bonnie była zawsze naszą księzniczką, razem z Bellą: cudowna, spokojna, miziasta kuleczka, a przy tym figlarz na całego :).

  Bonnie już u Sebastiana ma pierwsze odświadczenia wystawowe na Międzynarodowej Wystawie Kotów w Łodzi 11.2017 - oceniona przepięknie przez sedzinę - z wspaniałą sierścią, cudną budową - choć wiadomo wciąż się kicia rozwija. Rośnie mała gwaiazda!!!!

  Więcej można znależć na alt

  Bonnie w hodowli

   Bonnie w nowym domku

 • BSH A - Niebieski

  BEHEMOT, synek naszej Lavenki i pięknego Carbo (w Hodowli Megilla). B-Bąbelek!!! . Mieszka w cudownym i kochającym domku w Katowicach :)

  Behemot od samego początku był bardzo dostojnym, spokojnym kocurkiem o cudownie jasnym futerku :) . Nie w głowie były mu figle i wariacje. Zawsze z upodobaniem przyglądał się swojemu rodzeństwu... ale jak miał ochotę dołączał do figlów i zabaw. Niesamowity mruczek i miziak.

  W nowym domku rośnie na cudnego dużego kocurka. Pięknie się rozwija i imponuje szeroko otwartymi oczkami :) :)

  Więcej można znależć na alt

   

  Behemot w hodowli

   

   Behemot w nowym domku

 • BSH A - Niebieski

  BILBO BAGGINS, synek naszej Lavenki i pięknego Carbo (w Hodowli Megilla). B-Bąbelek!!! . Mieszka z bardzo opiekuńczą i kochającą rodzinką - Panem Bartkiem i jego rodzicami w Krotoszynie.

  Mruczek, jest ogromnym miziakiem i pieszczochem. Nie ma co się dziwić, rozpieszczany jest na każdym kroku :) Jest oczkiem w głowie swoich wspaniałych opiekunów.

  Ilekroć Pan Bartek wraca z pracy Bilbuś już w oknie czeka na jego przywitanie. Nazywany pieszczotliwie małym "szogunem". Uwielbiamy słuchać opowieści o tym słodziaku i oglądać zdjęcia i filmy z mruczusiem.

  Więcej można znależć na alt

  Bilbo w hodowli

   

   Bilbo w nowym domku

 • Miot A przyszedł na świat 2016-05-01


  Matka: International Champion Lavena Matikoty*PL

  Ojciec: World Champion Carbo 7 Tajemnic*PL

   
 • BSH C Liliowy

   

   

   

  Alvin... wystarczy na niego spojrzeć aby się zakochać 🙂.

  Alvinek mieszka w UK, w Luton z niebieskim towarzyszem zabaw wraz ze wspaniałymi opiekunami.

  Jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, miziak nad miziakami!!!!

  Gdybym miała go określić w dwóch słowach: Najukochańszy łobuziak na świecie - no dobrze było cztery słowa 🙂.

  Sama Pani Wiola - mówi, iż "jest niesamowity i jedyny w swoim rodzaju"...

  Alvinek, ma wielu zwolenników, którzy śledza jak pięknie kiciuś rośnie i się rozwija - m.in oczywiście nas. Słodziak niesamwoity :)

  Więcej można znależć na alt

   

  Alvin w domku
 •  

  BSH A Niebieski

   

   

   

   

   

  Niebieska kotka o cudownym usposobieniu - księżniczka AMIDALA, tak jest nazywana w swoim fantastycznym domku u Pani Justynki.

  Uwielbia mizianie i ... oglądanie "Gwiezdnych wojen" :), a jak na brytyjczyka przystało wszędzie jej pełno :).

  Amidalka, to też cudowny podróżnik wraz ze swoją rodziną ile to już km przejechała?? i podróże znosi cudownie!!!

  Przy tym wszystkim jak jej siostra wykapana córeczka tatusia WCH Carbo 7 Tajemnic*PL (w hodowli Megilla*PL)

   

   

  Więcej można znależć na alt

   

  Amidala w domku
   
   
 • BSH A - Niebieski

  Ach Aster....Niebieski kocurek, o cudownym usposobieniu. Dziś mieszka w Poznaniu z cudowną Panią Agatą i jej rodziną.

  Okrzyknięty został Lordem :)

  Od pierwszych tygodni życia był dostojnym kocurkiem. Oczekiwał pieszczot, ogromnej uwagi i kochał wszystkie piłeczki :) :)

  Dziś rośnie na cudownego dostojnego Lorda. Jest bardzo kochany, i mieszka z niesamowitą rodziną :) :) ;).

  Jako hodowcy mieliśmy nieocenioną okazję odwiedzić Lorda i jego kochającą rodzinkę - jest niesamowitym misiem. A dla nas było to nieocenione doświadczenie.

  Dziękujemy Pani Agacie i jej rodzince za zaproszenie i możliwość zobaczenia naszego kociego dzieciątka.

  Więcej można znależć na alt

   

  Aster w hodowli

   

  Aster w nowym domku
 • BSH C - Liliowa

  Aria.. przepiękna liliowa kotka, która mieszka w domu pełnym miłości do zwierząt z niesamowitą Ewą, Maćkiem i ich dwoma synami... ale, ale jest też maine coon: Julek, jest york, shih tzu i cudowna wilczurka - dom pełen miłości do zwierząt 🙂

  Kicia choć była najmniejsza w miocie za to najbardziej odważna i zawsze pierwsza 🙂

  Misia Aria jest kochana, rozpieszczana i... jako kastratka ma za sobą pierwszą przygodę wystawową 🙂

  Tu jesteśmy niesamowicie z niej dumni!!! i oczywiście z opiekunów, którzy tak cudownie dbają o prawidłowy rozwój kici.

  Na Międzynarodowej Wystawie w Luboniu (International Cat Show Luboń 09.04.2017) Aria zdbyła ocenę EX1 zdobywając pierwszy certyfikat do Tytułu PREMIOR, oraz wygrała BIS - czyli finał wystawy jako najpiękniejsza kastratka kat.3.

  Więcej można znależć na alt

   

   

 • BSH A - Niebieska

  Ma niesamowity charakter, jest porannym miziakiem - pobódka bez niej..niemożliwe.. hihihi, a przy tym gaduła i towarzysz codziennych czynności jak na brytyjczyka przystało 🙂. Zawsze weryfikuję wyraz oczu Arwenki, czy dobrze doprawiłam obiad 🙂. Najlepszy towarzysz wszystkich domowych prac.


  Od pierwszych wystaw osiąga niesamowite sukcesy, jest kotką z wspaniałymi genami rodziców co pokazują wyniki - niejednokrotnie najpiękniejsza w kolorze i nominowana do finałów wystaw, a przy tym urodzona modelka wystawowa 🙂 🙂 - to trzeba zobaczyć, więc zapraszamy na wystawy, w których bierzemy udział 🙂.Choć to dopiero poczatek jej przygody wystawowej....