Opinie o naszej hodowli kotów brytyjskich

 

 Pani Edyta, 25.03.2021 ( Josephine Koci Całus*PL )

Cudowna, domowa hodowla, prowadzona przez ludzi z pasją, którzy kochają kociaki! 🐱
Właściciele bardzo chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem i nawet po zakupie kotka pozostają w stałym kontakcie i służą pomocą.
Gorąco polecam! ❤️

 

 Pani Irmina, 25.01.2021 ( Idalia Koci Całus*PL i Kinley Koci Całus*PL)

Już prawie rok cieszymy się naszą cudną Idalią z Całuskowa. Jest przekochana, grzeczna, zdrowa i fantastycznie ułożona. Idealna ❤️
To zasługa wspaniałych genów i oczywiście Pani Ali, która jest niesamowitym hodowcą, wkłada całe swoje serce w wychowanie i pielęgnację tych pięknych pluszowych kociaków, zawsze służy radą i pomocą, jesteśmy cały czas w kontakcie. Już nie możemy się doczekać drugiego misia od Pani Ali - przystojniaka Kinleya 😻 Bo jeśli brytyjczyk, to tylko od Państwa Całus.
Polecamy całym serduchem ❤️

 

Pani Monika i Jula, 11.11.2020 ( Jesse Koci Całus*PL i Karmel Koci Całus*PL)

Całym sercem polecam Hodowlę Koci Całus. Pani Alicja przekazała nam cudownego, zdrowego, dobrze wychowanego kotka. Udzieliła nam przydatnych rad dotyczących wprowadzenia małego do domu z dorosłym kotem. Cały czas jesteśmy w kontakcie, Pani Alicja regularnie do nas dzwoni. Codziennie się cieszymy z naszego małego Całuska 😻

 

 Pani Karolina, 08.07.2020 ( Frodo Koci Całus*PL)

Z całego serca polecam hodowlę Koci Całus 🥰🥰🥰 Pani Alicja z mężem oddają całe swoje serce w wychowywanie wszystkich swoich małych pluszowych dzieciaczkow 😍 dzięki nim mam w domu pięknego grzecznego Miśka A co najważniejsze zdrowego. Bardzo dziękuję za wspaniałe wychowanie naszego szkraba ❤❤❤ za oddane mu serce, miłość i zapewne też cierpliwość 😀😘

 

 Ewelina, 15.12.2019 ( Gilly Koci Całus*PL)

Hodowla Koci Całus to strzał w dziesiątkę. Pani Ala i jej mąż to cudowni i ciepli ludzie, którzy całym sercem są oddani kociakom. Z ich hodowli wyruszają w świat kotki pełne energii i radości. Po przybyciu do domku dalej możemy liczyć na ich wsparcie i fachowe rady. Polecamy wszystkim tę hodowlę!
10/10 😊😊😊

 

 Pan Łukasz, 05.12.2019 ( Ginevra Koci Całus*PL oraz Jasmina Koci Całus*PL)

Mogę polecić w 100% hodowle Koci Całus . Nigdy nie widziałem osób które tak się poświęcają małym kociakom od samych narodzin . Coś niesamowitego ile czasu i serca wkładają w rozwój maluchów .
Pozdrawiam

 

 Pani Ania, 14.11.2019 ( Fluffy Koci Całus*PL oraz Furby Koci Całus*PL)

Polecam z całego serca Hodowlę Koci Całus. Mamy z niej dwa przecudne kocurki. Pani Ala i Pan Marcin to osoby w pełni oddane temu co robią, kompetentne, ciepłe. Kotki w Hodowli Koci Całus są zatem cudownie zaopiekowane, zdrowe, z doskonałymi cechami, co jest efektem profesjonalizmu i szerokiej wiedzy Państwa Całusów. Ponadto koteczki są nauczone wszystkiego (m.in. korzystania z kuwety, z drapaków), zsocjalizowane i mega przytulaśne!!! Kontakt z hodowcami z "Całuskowa" 🙂 doskonały, przyszły właściciel kota otrzymuje kompleksową wiedzę z zakresu opieki nad zwierzakiem, ma od momentu narodzin maleństwa do jego odbioru regularną "dostawę" zdjęć i filmików, co pozwala już na odległość pokochać wybranego "pluszaka". Pisać mogłabym jeszcze dużo... Słowem - hodowla absolutnie na najwyższym poziomie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

 

 Kasia, 13.11.2018 ( Eliot Koci Całus*PL)

Kilka miesięcy temu postanowiłam spełnić marzenie mojej córki o własnym kotku, długo się do tego przygotowywaliśmy, bo to decyzja na wiele lat. Odwiedziliśmy w marcu tego roku wystawę kotów rasowych we wrocławskiej Hali Stulecia i już wiedzieliśmy, że to musi być brytyjski 😉
Na hodowlę KOCI CAŁUS trafiliśmy przypadkiem – brat podesłał mi linka że został jeden kotek do sprzedania. Szybka decyzja – kontakt z Alą i kolejny szczęśliwy traf! Zarezerwowaliśmy Elliota jako pierwsi 🙂 – teraz już jestem pewna że to było przeznaczenie!
A teraz minęły już 3 miesiące odkąd nasz Elliot jest z nami i teraz nie potrafię sobie wyobrazić naszego życia bez tego małego towarzysza. Kociak skradł nie tylko serce mojej córki, moje i mojego narzeczonego, ale także wszystkich osób które miały okazje go poznać 🙂
Podczas pierwszych dni bardzo się martwiliśmy czy uda nam się zapewnić najlepsze warunki dla naszego nowego członka rodziny, ale dostaliśmy wytyczne z hodowli oraz cały czas mieliśmy kontakt z cudowną Alą i na każde pytanie cierpliwie i wyczerpująco nam odpowiadała – a pytań było co niemiara! Do tej pory mamy kontakt i zawsze możemy liczyć na pomoc 🙂
Kotek nauczony był korzystania z kuwety i drapaka – to niewiarygodne ale nigdy nie było żadnej „wpadki”, Elliot nie gryzie ani nie drapie nas podczas zabawy, co inne koty mają w zwyczaju, a wszystko dzięki Ali i Marcinowi 🙂
Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim tą hodowlę. Zgadzam się z poniższymi opiniami, że Ala i Marcin są 100% profesjonalistami i wiedzą o tej rasie wszystko a mimo to nadal się szkolą 🙂 Ale to co najbardziej w nich urzeka, że traktują koty jak swoje kocie dzieci a nowych opiekunów przyjmują do tej „całuskowej” rodziny z otwartymi rękoma.

 

 Pani Dorotka, 24.09.2018 ( Emma Koci Całus*PL)

Po podjęciu decyzji, że w naszej Rodzinie zagości kociak, zaczęliśmy rozglądać się po okolicznych hodowlach, bo kociak miał być z legalnej, dobrze ocenianej hodowli. Szukaliśmy po hodowlach w Warszawie i okolicach. Nawet jedną hodowlę mieliśmy wybraną i byliśmy wpisani „na zeszyt”.
Po kilku nieskutecznych próbach kontaktu z hodowlą „na zeszyt” zaczęliśmy rozglądać się za inną z „wolnymi” kociakami.
W ten sposób trafiliśmy na hodowlę Koci Całus. Po pierwszej rozmowie telefonicznej z Panią Alicją byliśmy „kupieni” – My, nie kot . Nawet odległość przestała mieć znaczenie.
Tak zaczęła się nasza przygoda z Kocimi Całusami i trwa do teraz z naszą Emmą.
Zaangażowanie i poziom wiedzy, a także chęć z jaką Pani Alicja i Pan Marcin chcą się nią dzielić, był dla nas zaskakujący i diametralnie różnił się od naszych dotychczasowych doświadczeń – oczywiście na plus.
Również „serwis posprzedażowy” i zainteresowanie losami maluchów, świadczą o indywidualnym podejściu do każdego kociaka jaki opuszcza Kocie Całuskowo … Gratulujemy pasji Pani Alicji i Panu Marcinowi.

 

 Klaudia, 03.09.2018 ( Dalia Koci Całus*PL)

Serdecznie polecam hodowlę KOCI CAŁUS PL 🙂 Ala - kocia mama 🙂 to osoba, która oddaje całe swoje serduszko , aby każdy koci maluszek czuł się najlepiej od pierwszych chwil swego życia 🙂 Maluszki są od pierwszych chwil pod profesjonalną opieką ! Ala i Marcin mają ogromną wiedzę na temat Brytyjczyków i zawsze chętnie doradzają , dlatego jako nowicjuszka w posiadaniu kociego maluszka, czuje ich wielkie wsparcie 🙂 Wspaniałym pomysłem jest również prowadzenie profilu "świat kociego całusa*pl " gdzie cała nasza kocia rodzinka może wymieniać się doświadczeniami , każdy znajdzie odpowiedz na nurtujące go pytanie 🙂 Jest to najlepsza hodowla ponieważ kociaki wychodzą w pełni samodzielne , nauczone startu w nowe życie dlatego tak świetnie odnajdują się w naszych nowych kocich domkach 🙂 Moja Dali jest przesłodka a to dzięki właścicielom hodowli którzy przelewają tyleeee miłości na każdego kociaka 🙂 Dlatego jeśli ktoś chciałby słodkiego malutkiego maluszka Brytyjskiego to nie ma bardziej profesjonalnego domu - tak domu , bo panuje tam domowa atmosfera 🙂 kociaki czują się nie jak w hodowli ale w ciepłym kochającym domku 🙂 POLECAM NA 100000000% 🙂

 

 Pani Basia, 12.07.2018 ( Dragon Koci Całus*PL)

Najlepsza hodowla kotków brytyjskich. Kiedy zapadła decyzja o brytku kontaktowałam się z kilkoma hodowlami ... Hodowla Koci Całus od pierwszej chwili zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie, że już po tych paru minutach rozmowy z Panią Alicją wiedziałam albo ta hodowla albo żadna inna. Hodowla prowadzona z wielką pasją i ogromną miłością. Kotki są wypieszczone i wypielęgnowane nie tylko przez swoją kocią mamusię ale również przez Panią Alę i Pana Marcina.
Pani Alicja - serdeczna, otwarta i bardzo cierpliwa 😉 na wszystkie pytania odpowiada bardzo szybko i wyczerpująco, zdjęcia czy filmiki kociaczka wysyła często i chętnie...
Dragonek który do nas trafił jest przecudnym i kochanym kociaczkiem dlatego, że wychował się w Hodowli Koci Całus. Jest cierpliwym, otwartym i odważnym kotem. Długą drogę z hodowli do domu zniósł bardzo dzielnie, rozłąka z kocią mamusią odbyła się bez stresu dzięki Pani Alicji.
Dużo pisać o zaletach. Wad nie ma. 😉 zdecydowanie polecam tą Hodowlę każdemu, jest najlepsza! 😉

 

 Ola, 14.08.2017 ( Bella Koci Całus*PL)

Hodowla Koci Całus*PL. Na hodowle trafiłam przypadkiem i tu sprawdzi sie powiedzenie: "głupi ma szczęście". Bo ja lepiej nie mogłam trafić! Hodowla profesjonalna, prowadzona z miłości do rasy. Ta miłość przekłada sie na kociaczki. Zostałam szczeliwa posiadaczka dziewczynki z Kociego Całusa*PL �.
Bella jest niesamowita �. Wychowana na grzeczna dziewczynkę �.
Stały kontakt z hodowla, wskazówki, wytyczne, porady to wszystko pomogło mi sie przygotować na nowego członka rodziny.
Dostałam wspaniałe kompendium jak dbać o kotka. A wyprawka dla Belli ��.
Kota zaszczepiona, odrobaczona, drapak to dla niej chleb powszedni, obsługa kuwety - level pro. Chęć miziania? 1000%.
Szczersze polecam hodowle, a ja niedługo wracam po brata dla Belli

 

 Pani Beatka i Pan Grzegorz, 10.09.2017 ( Charlie Koci Całus*PL)

Z czystym sumieniem polecamy Hodowlę Kotów Brytyjskich KOCI CAŁUS PL. Pani Alicja ma dużą wiedzę na temat kotów, ich zwyczajów, żywienia, opieki nad nimi i co najważniejsze- zawsze chętnie się tą wiedzą dzieli 🙂 Świetny kontakt z hodowlą, zawsze służą wsparciem i radą (w tym także już po odebraniu kotka z hodowli). Kotki są wypieszczone, świetnie przygotowane do pójścia do nowych domków- my mamy dwie małe córki, które czasami wręcz przytłaczają naszego kocurka swoją miłością 😉 ale Charli się niczego nie boi, do dzieci ma dużo cierpliwości, nie chowa się przed nimi, chętnie daje się głaskać- a właśnie o to nam przede wszystkim chodziło, jak szukaliśmy kotka dla siebie.
Poza tym kociaki z Hodowli Koci Całus, jak jadą do nowego domku, umieją korzystać z kuwety, nie drapią sprzętów czy kanapy, bo dobrze radzą sobie z drapakiem 🙂 Hodowcy bez problemu zgadzali się, żebyśmy odwiedzili u Nich naszego kociaka, zanim był możliwy jego odbiór. Mogliśmy więc zobaczyć, jak prowadzona jest hodowla, w jakich warunkach kotki są chowane i nie mieliśmy ani nie mamy żadnych zastrzeżeń 🙂
Reasumując, kotki są zadbane, dobrze przystosowane do opuszczenia hodowli. Hodowcy są w pełni profesjonalni, a przy tym dają kotkom dużo miłości i na każdym kroku czuć, że prowadzenie hodowli jest ich pasją, która daje im wiele radości :)))
Beata i Grzegorz Słocińscy

 

Pani Olga,  15.09.2017 ( Cynamon Koci Całus*PL)

Polecam 🙂 moj kotek jest śliczny, zdrowy i daje nam dużo radosci. Profesjonalna hodowla z sercem

 

Angelika,  30.08.2017 ( Chester Koci Całus*PL)

Hodowla Koci Całus*PL. Mam od tych dwóch wspaniałych właścicieli hodowli prześlicznego kociaczka, gadułe niesamowitą, puszystą kuleczke dla której oszalałam.Jest nim CHESTER. Jest to hodowla która swoją miłością, zaangażowaniem, profesjonalizmem podbiła moje serce już w pierwszej rozmowie telefonicznej. Nie wyobrażam sobie innego kicie z innej hodowli niż ta. Mamy ze sobą stały kontakt, kicia jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona przebadana jeszcze przed wyjazdem do nas. Wszystko tak jak powinno być. Poprostu z całego serca polecam tą hodowle!!! Drogi przyszły właścicielu jeżeli się zastanawiasz jaką hodowle wybrać to już WIESZ KOCI CAŁUS a nigdy nie będziesz żałował swojego wyboru. Chester jest wybawiony, wycałowany, bez problemu korzysta z kuwety, drapak super bo jest wyżej niż my:) i je mięsko co też jest bardzo ważne żeby umiał gryźć a nie tylko łykać bo wtedy dbamy o jego ząbki. Dla mnie na PIERWSZYM MIEJSCU KOCI CAŁUS 😘 😘 UWIELBIAM ICH

 

Pani Jola,  13.08.2017 ( Bon Jovi Koci Całus*PL)

Hodowla Koci Całus*PL to hodowla z prawdziwego zdarzenia , gdzie hodowcy wkładają całe swoje serce i miłość w wychowanie kotków. Podchodzą z pełnym profesjonalizmem do tego co robią. Jestem w pełni podziwu dla ich cierpliwości i tak wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Zawsze mogę liczyć na wsparcie z ich strony( to dla mnie ogromnie ważne). Kociaczek dostał mega wyprawkę , jej wielkość mile mnie zaskoczyła.Bon Jovi to cudowny, kochany urwis , który uwielbia się tulić , miziać i bawić. Z całego serca mogę polecić tą hodowlę innym.